#rozwepaski: po co jesteście…

#rozwepaski: po co jesteście…

#rozwepaski: po co jesteście grube? Wczoraj widziałem niezwykłą hybrydę: twarz, włosy 9/10, wzrost pod 170 cm. Od bioder w górę normalna budowa ciała, natomiast dupa jak szalupa, a nogi jak balerony. Jak to w ogóle możliwe, że wszystko idzie jej poniżej pasa? Jakaś choroba?
Ja jestem wysportowany, bo sport kocham i po przeprowadzce z prowincji do stolicy doznałem takiego dysonansu poznawczego, że trudno to ubrać w słowa. Potrafię zrozumieć, że ktoś może nie przepadać za wysiłkiem fizycznym, ale wtedy ma możliwość skorzystania ze słynnej #dieta „ŻM”. No ale po co, więc: cola, piwo, fastfoody, niektórzy jeszcze papierosy i człowiek na starcie przegrywa w życie, bo niewielu udaje się później schudnąć i być fit (inaczej każdy taki przypadek nie lądowałby na jakiejś stronie typu #9gag czy #pikabu).
#niebieskiepaski podobnie, choć chyba rzadziej. Przytacza się taka beczka do firmy, mam mu coś doradzić, więc pytam o wzrost i wewnętrzną długość nogi. Okazuje się, że jest ode mnie 3 cm wyższy (nie wyglądał…), a nogi ma krótsze o 5 cm. No nic, doradzam dobrze, nie ma innej opcji, nie mam wątpliwości, a gość wciąż się waha, bo ma przecież te 3 cm wzrostu więcej niż ja. XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazgrubasow

Comments are closed.