Kilka Borsuczych newsów. W…

Kilka Borsuczych newsów. W…

Kilka Borsuczych newsów.

W poniedziałek w końcu powrót na siłownię. Ponad miesiąc przerwy (zasłużonej). Jestem niezwykle napalony. Tym bardziej, że czeka mnie wiele nowości.

– Zmiana trenera po 2.5 roku. Tak jak zapowiadałem kooperacja @IntruderXXL (polecam tag #strongaf ). Po prostu na obecną chwilę chcę spróbować innej metodologii aniżeli stosowałem wcześniej. Tym bardziej, że w poprzedniej nie widziałem przyszłościowego progresu innego aniżeli sylwetkowego, który obecnie mnie nie interesuke
– Pierwszy raz przygoda z 5/3/1
– Powrót z sumo do klasyka w MC
– Pierwszy raz będę robił low bar squat – zawsze był to high bar
– Załatanie słabych ogniw, które były często olewane w pogoni za redukcją

Nie jestem trenerem personalnym, ale też w tym tygodniu niezwykłą dozę satysfakcji przyniosło mi nauczenie dziewczyny z rodziny podstawowych ćwiczeń i po 3-4 treningach już z dobrą techniką i ogromnym zapasem latało 40 kg w MC, Glute Bridge z dużym zapasem. Naprawdę drogie Różowe – Wy też szybko możecie progresować inaczej aniżeli na ilości wykopów i metrów przebytych monster walkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W poniedziałek do mnie do domu przyjdzie rower spinningowy – nie omieszkam się pochwalić. Będę próbował manipulować treningiem i swoją aktywnością (interwały na rowerze), aby moje zero kaloryczne wynosiło 3500-4000 kcal.

Jestem niezwykle ciekawy ile pójdzie mi progres siłowy będąc w końcu w komforcie jedzenia bez redukcji i zmianach treningowych – także technicznych, bo tu jest do poprawienia co nie miara i widzę lata do progresowania jako natty.

Oprócz tego wybornie się odpalałem – nawet na wagę nie wchodzę ale zapewne +80 kg – ale bardzo dobrze się czuję z tym poziomem % BF.

#mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie #dieta #silownia #fullborsukworkout

Comments are closed.