Czas na rozwiązanie…

Czas na rozwiązanie…

Czas na rozwiązanie konkursu!

Dziękujemy wszystkim za duży odzew i sporo pozytywnych słów! Nie spodziewaliśmy się (。◕‿‿◕。) Zakładam tag (a właściwie zajmuję, bo już ktoś go założył 4,5 roku temu) #pozytywnezmiany. Być może będą kolejne konkursy, zapraszam do obserwowania. Pozwolę sobie zawołać wszystkich, którzy plusowali, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe.

Pierwszą wizytę z wywiadem, analizą składu ciała, ustaleniem celu i jadłospisem na 7 dni wygrał @Dead_Inside. Zapraszam na priv w celu odebrania nagrody 🙂

Z komentujących analizę składu ciała wygrał @LR300. Dodatkowo Różową urzekł komentarz @Bomfastic „dej, mam hory skład ciała ( ͡° ʖ̯ ͡°) „, więc Ciebie również zapraszam w jej imieniu na analizę.

Całej reszcie przypominam, że na hasło „wypok” macie 25% zniżki. Powiedzmy, że do końca czerwca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możecie umówić się telefonicznie lub mailowo (nie trzeba wtedy rozmawiać przez telefon( ͡º ͜ʖ͡º)). Dane do kontaktu znajdziecie na stronie

Konkurs na facebooku jeszcze trwa, także zapraszamy.

Było kilka interesujących pytań w komentarzach, więc korzystając z okazji odpowiem:
– Gabinet -Pozytywne Zmiany to nie miejsce gdzie dostaniecie dietę kopiuj-wklej. Różowa poprowadzi z Wami wywiad żywieniowy, w którym pyta Was o choroby, uczulenia, nietolerancje itp., a także upodobania żywieniowe (nie będziesz musiał jeść kurczaka jak nie lubisz, nikt Cie też nie będzie zmuszać do sernika z rodzynkami (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)). Dodatkowo uwzględniany jest Twój styl życia – jeżeli nie masz możliwości odgrzać jedzenia w pracy – też będzie to uwzględnione w jadłospisie.
– „magister” na instagramie czy znanymlekarzu jest po to, by zaznaczyć, że posiada wykształcenie wyższe w kierunku zawodu, który wykonuje, a nie tylko weekendowy kurs i doświadczenie pt. „sama schudła więc wie jak to się robi”
– Analiza składu ciała przeprowadzana jest na sprzęcie „InBody 120”. Nie wymaga ono podawania dodatkowych danych, przez co nie wpisuje badanego w żaden schemat (tak jak to robią tańsze i słabsze wagi). Analizuje jedynie dane które sama zmierzy (płeć jest wykorzystywana by ustalić na wydruku czy dane mieszczą się w widełkach i podać wyliczone zapotrzebowanie energetyczne).

pokaż spoiler #chudnijzwykopem #dieta

Comments are closed.