Chciałem wam podziękować i…

Chciałem wam podziękować i…

Chciałem wam podziękować i postanowiłem się pochwalić (ale nie bezinteresownie). Swego czasu prowadziłem konto o nazwie @FotoDieta i hashtag #fotodieta gdzie zasada była prosta ale skuteczna. Po prostu robiłem zdjęcia wszystkiego co jadłem a niektóre osoby na wykopie doradzały mi czy moje potrawy mają sens. Sam dzięki temu byłem zmotywowany żeby dzielić się tym co spożywam i jakie mam postępy. Dietę zakończyłem już dawno i nadal utrzymuję jej rezultat.

W sumie nigdy nie zrobiłem podsumowania mojego odchudzania, z nikim się tą wiedzą nie podzieliłem. Teraz postanowiłem coś z tym zrobić. Łącznie schudłem około 40kg także zmieniłem się mocno z typowej bety. Wyniki widoczne na zdjęciu, również dla motywacji.

Dieta trwała kilka ładnych miesięcy i pojawiło się w niej mnóstwo błędów, których nie warto popełniać. Jeżeli chodzi o siłownię to jej ilość była raczej minimalna. Teraz, zbierając m.in. moje doświadczenia chciałbym powtórzyć działanie również z innymi osobami i im pomóc. Mamy na to już pewien pomysł. Wszystkich zainteresowanych zapraszam zatem do kontaktu.

#fotodieta #przeryw #dieta #odchudzanie #ulaniec #motywacja #odchudzajsiezwykopem #fitnessboners #wygryw #redukcja #mikrokoksy #silownia #zdrowie #jedzenie

Comments are closed.